Malowanie diamentami

Marzena Ignacy1024 1Diamentowa mozaika z ang. diamond painting, zwana także haftem diamentowym, jest to unikalna technika umożliwiająca tworzenie efektownego, trójwymiarowego obrazu za pomocą kolorowych diamencików. Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu i piękne hobby, które pozwala odprężyć się, zrelaksować i oderwać od codzienności.

 

 

To świetna propozycja dla każdego bez względu na płeć, wiek i zainteresowania. Dowodem tego jest niezwykła wystawa w naszej szkole prezentująca cykl fantastycznie wykonanych obrazów  techniką diamentową. Jak się okazuje, sztuka potrafi zainspirować całe rodziny. W naszej szkole troje rodzeństwa wraz z rodzicami zechcieli podzielić się swoją pasją. Serdecznie gratulujemy Rodzinie Ignacy i życzymy wiele satysfakcji z tworzenia oraz dalszego rozwoju swoich zainteresowań. Wspaniale, że dzielicie się swoją pasją z innymi. Podziwiamy Was.

Edyta Reichel